Metalo g. 2c, Vilnius, Lithuania
VOLVO, OPEL, FORD +37061099230
Taikos g. 111b, Vilnius, Lithuania
AUDI, VW +37068390150
Darbo laikas: I-V 8.00-18.00, VI 9.00-14.00
Pristatymas

Apie Vilauto

UAB „Vilauto“ įmonė buvo įkurta 2009 metais. Šiais metais buvo atidarytas pirmasis mūsų filialas Taikos g. 111B Vilniuje.

Mūsų veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba naudotomis ir naujomis originaliomis automobilių dalimis. Daug dirbome, kad galėtume suformuoti vieną didžiausių ir kokybiškiausių VW, AUDI, SEAT, ŠKODA, naudotų detalių asortimentą. Profesionalių darbuotojų pastangų ir kokybiškų prekių dėka, suformavome didelį nuolatinių klientų ratą. Priklausome „Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkytojų asociacijai“.

2012 metais buvo įkurtas antrasis mūsų filialas - Metalo g. 2C Vilniuje. Šiame filiale rasite ne tik  SUBARU, OPEL, VOLVO, FORD, bet ir įvairesnių markių automobilių dalių, tokių kaip:  VW, AUDI, SEAT, ŠKODA, MERCEDES – BENZ, CHRYSLER, ALFA ROMEO, FIAT, CITROEN, RENO.

Atsiradus klientų poreikiui, pradėjome teikti autoserviso paslaugas. Mūsų aukštos kvalifikacijos meistras Jūsų įsigytas dalis gali pakeisti vietoje.

Teikiamų paslaugų sąrašas:

  • Prekiaujame originaliomis naudotomis dalimis;
  • Prekiaujame naujomis originaliomis ir neoriginaliomis dalimis;
  • Parduodame automobilius, mikroautobusus;
  • Superkame ir utilizuojame automobilius;
  • Sutvarkome visus reikalingus dokumentus;
  • Transportuojame automobilius Lietuvoje.
UAB „VILAUTO” superka visus: senus, daužtus, skirtus ardymui ar utilizavimui, taip pat automobilius su vairu dešinėje pusėje. Automobilius galime pasiimti įmonės transportu. Išrašome pažymas išregistravimui.

Transporto priemonių supirkimas visoje Lietuvoje.

Priimame utilizavimui: lengvuosius automobilius, priekabas, visureigius, mikroautobusus, autobusus, sunkvežimius, motociklus, motorolerius.

UAB „VILAUTO“ į.k. 302351531 turi 2010-05-12 išduota licenciją Nr. 000477, LIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTERIJA. Suteikiančią teisę utilizuoti transporto priemones ir teikia šias paslaugas:

  • utilizuoja senus, eksploatacijai netinkamus, avarijų metu sugadintus automobilius;
  • jūsų pageidavimu automobilius, skirtus utilizavimui, pasiimame įmonės transportu;
  • pridavus automobilį išduodame pažymą apie utilizuotą automobilį.
AudiFordOpelSeatSkodaSubaruVolkswagenVolvoAlfa RomeoBMWChryslerCitroenFiatHondaHyundaiKiaMazdaMitsubishiNissanPeugeotRenaultRover